parallax background
 

Nasza oferta

 

Wyburzenia budynków i obiektów

Specjalizujemy się w pracach wyburzeniowych i rozbiórkach budynków różnego rodzaju. To podstawa naszej działalności od blisko 20 lat. Zespół doświadczonych fachowców sprawia, że możemy podjąć się każdego zadania dotyczącego usunięcia istniejącego obiektu czy konstrukcji w sposób szybki i bezpieczny. Proces wyburzania lub rozbiórki zaczyna się jeszcze zanim na placu budowy pojawią się pierwsze maszyny. Aby rozpocząć prace, konieczne jest:
  • sprawdzenie statusu prawnego budynku,
  • przygotowanie dokumentacji,
  • zdobycie niezbędnych pozwoleń.
Dopiero po załatwieniu wszystkich formalności możliwe jest rozpoczęcie działań na działce z nieruchomością przeznaczoną do usunięcia.
Nowoczesny sprzęt, jakim dysponuje firma Małmar oraz zatrudniani przez nas wysokiej klasy operatorzy maszyn to gwarancja skutecznych działań dopasowanych do specyfiki zlecenia. Pracujemy sprawnie i profesjonalnie, niezależnie od skali oraz trudności wyzwania. Z powodzeniem realizujemy zadania obejmujące małe obiekty, na przykład dom jednorodzinny, jak i dużo większe budynki typu biurowiec czy hala magazynowa.

Roboty ziemne

Nowa inwestycja wiąże się z odpowiednim przygotowaniem terenu, w tym wykonaniem wykopu pod budynek powstający w miejscu wyburzonego. Małmar oferuje profesjonalne usługi dotyczące szeroko rozumianych robót ziemnych.
 
Nowoczesne maszyny o różnej wielkości i mocy, takie jak koparki, ładowarki i spycharka pozwalają nam realizować wykopy pod zabudowę od małego domku prywatnego po wielokondygnacyjne parkingi podziemne pod biurowcami. Zajmujemy się również oczyszczaniem i wyrównywaniem terenu po prowadzonych przez nas pracach rozbiórkowych. W razie potrzeby wykonujemy także specjalistyczne roboty ziemne, takie jak karczowanie czy osuszanie.

Roboty ziemne zakres usług  

  • niwelacja terenu
  • wykopy
  • usuwanie i wywózka nadmiaru gruntu
  • usuwanie wierzchniej warstwy ziemi
  • roboty porządkowe
  • karczowanie terenu
  • osuszanie terenu

Transport

Bogaty park pojazdów Małmar obejmuje również flotę pojazdów ciężarowych, pozwalających nam świadczyć także skuteczne usługi transportowe. Nasze wywrotki mogą przewozić jednorazowo materiały sypkie o masie nawet 30 ton. Dysponujemy również platformami do transportu ciężkich maszyn budowlanych i pojazdów innych kategorii o masie do 40 ton.
 
Do transportu towarów o niższej wadze lub mniejszych gabarytach korzystamy z ciężarówek o ładowności do 4 ton. Wszystkie nasze samochody ciężarowe obsługiwane są przez doświadczonych kierowców z wymaganymi uprawnieniami, co gwarantuje bezpieczne dostarczenie przewożonych materiałów i pojazdów do celu.

Kruszenie betonu

Każda rozbiórka wiąże się z dużą ilością pozostałości materiałów budowlanych. Część z nich można wykorzystać ponownie przy kolejnych budowach. Jednym z takich surowców jest beton, który w dużej części nadaje się do dalszego użytku jako kruszywo. Wymaga to jednak rozdrobnienia betonowych bloków do postaci ziaren odpowiedniej wielkości.
 
Kruszenie betonu to jedna z oferowanych przez Małmar usług. Nasza kruszarka do betonu może rozdrobnić beton i gruz do ziaren wielkości 0-50 mm.

Sprzedaż kruszywa, piasku i zasypki

Zajmujemy się sprzedażą kruszywa budowlanego. W naszej ofercie można znaleźć gruzobeton o frakcjach od 0 do 80 mm. Oferujemy również piasek oraz zasypkę.

Współpracujemy z dużymi firmami obsługującymi budowy oraz klientami indywidualnymi, zapewniając fachowe doradztwo, kompleksową obsługę i atrakcyjne ceny. Dzięki własnej flocie transportowej zakupione kruszywa możemy dostarczyć bezpośrednio na miejsce wskazane przez klienta.